sobota, 21 maja 2016

Recenzja Filmu ,, Pitch Perfect 2''

Przyjaźń i piosenka
    Pewnie spotkaliście się z przyjaźnią tak mocną , że nie da się jej rozerwać. Czy nie zastanawialiście się, żeby porównać przyjaźń do piosenki , która jest zbudowana z uczuć? W tym poście może odpowie Wam na te pytanie. Film miał swoją premierę 15 maja 2015. Reżyserem tej taśmy jest Elizabeth Banks ( znana z mojej ulubionej serii Igrzysk Śmierci). Scenariusz do ekranizacji napisała Kay Cannon ( znana z poprzedniej części tego filmu i ze serialu ,,Jess i chłopaki''). Autorem zdjęć do filmu jest Jim Denault ( znany z obrazów filmowych takich jak ,, Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów 2 '',  ,,Zmiana w grze" i ,,Trumbo''. Autorem muzyki jest Mark Mothersbaugh znany z filmów animowanych ,, Hotel Transylwania '' i  ,,Klopsiki kontratakują'' , z dwóch części filmów Jump Street ,,21 , 22'')
    Obraz jest kontynuacją pierwszej części filmu ,,Pitch Perfect'' w tej części grupa muzyczna The Bellas stratuje w międzynarodowym konkursie , w której żaden zespół amerykański nigdy nie wygrał.
    Głównymi bohaterami są: Rebel Wilson ,, Otyła Amy'' , Anna Kendrick ,, Becca Micheli'', Brittany Snow ,, Chloe Beale'' , Hailee Steinfeld ,, Emily". Reżyserka tego filmu bardzo dobrze pokazała nam sytuacje bohaterów i zloty i upadki zespołu. Scenariusz był wzorowo dopasowany do obrazu filmowego , który w połączeniu z muzyką daje świetny efekt. Zdjęcia dobrze zostały wykonane do filmu. W tym filmie wzruszyło mnie to , że muzyka , zdjęcia , scenariusz i bohaterowie przekazywali Nam widzą pozytywnego humoru i zabawy. Przypominam , że za tydzień w czwartek do kin wchodzi następna cześć przygód Alicji ,,Alicja po drugiej stronie lustra''. Po premierze będzie napisana na moim blogu recenzja z tego filmu. Ale nie martwię się przed premierą będzie jeszcze jeden post , w której jak zawsze polecę Wam jakiś film i napiszę co nim sądzę.
    Na zakończenie chciałbym Wam powiedzieć , że bardzo podobał mi się ta taśma i warto oglądnąć ten film , ponieważ jest lekiem na zły humor :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz